תיאטרון כמו דירות דיסקרטיות

הייתי בתל אביב והשתתפתי בכמה סדנאות תיאטרון שם. פגשתי בחורה בשם בריטני שהייתה במקור מטקסס אבל אני מניחה שהגיעה מירושלים. מיד נמשכתי אליה כשהיו לה פנים מדהימות, שיער חום ארוך ומשיי, עיניים חומות כהות וגוף נוקאאוט. עשינו כמה סצנות יחד דרך הסדנה והצלחנו אותה מייד.

יום אחד לאחר סיום השיעור, הייתי בחדר ההלבשה והתחלפתי והיא נכנסה לתפוס כמה תחפושות מכיוון שניהלה צוות באותו שבוע. עיניה התרחבו כשראתה אותי שם בבוקסר שלי ואז היא הסמיקה מעט והסתובבה אבל ראיתי שהיא אוהבת את מה שהיא רואה, בדיוק כמו דירות דיסקרטיות שמארחות בחורים מתוקים.

מהר קדימה שבועיים לסיום הסדנה וכולם הלכו לאשפה במסיבת פרידה ונתקלנו אחד בשני. היא נראתה מדהימה בחלקה העליון של צינור שחור ומכנסי עור צמודים והיא גם הייתה שיכור מעט, אך לא שיכור שטוח. התחלנו לרקוד והיא הסתובבה והחליקה את ישבנה לאחור אל האגן שלי כשידי היו על ירכיה. יכולתי לחוש את עצמי מתעורר כשסובבתי את גבה והצמדתי אותה בחוזקה לחזה והרגשתי איך השדיים שלה מתנשפים לעברי בזמן שהיא נושמת. התחלנו להתנדנד לאט מצד לצד והורדתי את ידי מעל ישבנה ומשכתי אותה חזק עוד יותר בזמן שרקדנו וידיה החליקו על חזי ואז תפסתי את ישבני בתמורה לפני שכרכתי את זרועותיי סביב צווארי כשהיא קירב את פניה לשלי.

"רציתי אותך מאז שראיתי אותך בחדר ההלבשה," לחשה לי באוזן, כמו נערות ליווי בבאר שבע.

הרגשתי את לשונה מתנפצת לרגע לאוזני והייתי מיד קשה כמו סלע.

לא לקח הרבה זמן עד שהגענו לחדרה שבו נמשכו הריקודים. מה שהתחיל כהסרה איטית הפך אותנו קורעים את הבגדים אחד מהשני כשנפלנו למיטה והיא נישקה אותי עמוק, לשונה מחליקה כנגד שלי. נשענתי למטה ולקחתי את השד שלה לפה בזמן שהיא נאנחה בקול רם ואז היא החליקה לכל אורך גופי ולקחה את הזין שלי לפיה.

חשבתי שאני הולך לאבד את זה בדיוק מכיוון ששום דבר לא הרגיש כל כך טוב, אבל היא התרוממה בקרוב ורגליה נכרכו בחוזקה סביב ירכיי כשנלחמתי להדליק את הקונדום ואז חרשתי לתוכה עם כל מה שהיה לי. הציפורניים שלה גרפו את עמוד השדרה שלי כשדפקתי פנימה והחוצה ואז העביר את לשוני מעלה ומטה בגרונה ועל שפתיה.

שלפתי ואז אכלתי אותה כשהיא משכה את פי חזק עוד יותר נגד הכוס שלה וצרחה את שמי, ושלחה אותי לגמרי מעבר לקצה כשנכנסתי אליה שוב ואנחנו טוחנים את הירכיים יחד. הזיעה נשפכה מגופנו וגניחותינו התגברו והתחזקו עד שנכנסתי אליה והיה לי אורגזמה מרדמת ביותר בחיי.

 גם אחרי שהגעתי, היא עדיין התנדנדה הלוך ושוב לתוך הזין שלי כשהוא התחיל להתרכך ואז היא הגיעה בעצמה, מכסה את הסדין במיצים שלה כשהיא עטפה אותי בחיבוק והתנשקנו כמו באחת דירות דיסקרטיות לוהטות, שכבנו שם לזמן מה ונמנמנו כמה שעות ואז שוב קימנו יחסי מין כשהתעוררנו ואני תמיד אזכור אותה כזיון הכי מושלם בחיי.