נערות ליווי מטריפות – סיפור שלא יאמן !!!

הלכתי לג'קוזי בשבוע שעבר עם בחור שפגשתי בתיכון. הוא היה פשוט מהמם כמו נערות ליווי מדהימות שמקבלות באחת מאותן דירות דיסקרטיות ,הודי ויפה; הרגשתי שיש בינינו אנרגיה מינית מטורפת .

התכנסנו לטיול ובסופו של דבר שכרנו דירה דיסקרטית עם ג'קוזי למשך שעה. כמובן ששטינו ובסופו של דבר התבאסנו. אני כלומר, איך יכולתי להתאפק? היו שני דברים שבלטו עבורי, מלבד גופו החום הרזה והזין העל:

ראשית, העובדה שהוא גרם לי לגמור ארבע פעמים תוך כחצי שעה (זה מעולם לא קרה לי). גברים ונשים ניסו להוריד אותי המון פעמים בפגישה אחת, אבל הגוף שלי לא היה מוכן לזה. הוא הצליח.

שנית, לעולם לא אשכח להיות בעמדה 69 איתו על העליונה (עוד ראשון בשבילי). ראש הזין שלו היה בפי, והוא התכופף לאחור לאחור. החמור שלו זז פנימה והחוצה לנגד עיניי! מעולם לא היה לי מפגש כה קרוב עם אידיוט! כל מה שיכולתי לעשות היה לבהות בזה בזמן שהוא זז, כמו נערות ליווי מטריפות.

לפני שהוא הגיע, הוא ירד ממני ואונן על ציציי. אהבתי את זה גם! לראות בחור מלטף את עצמו זה מגניב מאוד, וגמירה חמה זה נחמד להתחכך.

לאחר ששטפנו דפק הג'קוזי דפק ואמר לנו שהשעה שלנו כמעט הסתיימה. בדיוק בזמן. אני בהחלט מתכנן להיפגש שוב עם חברתי ההודית המטריפה ובטח זה יקרה הפעם באחת מאותן דירות דיסקרטיות מפוארות ומושקעות.