נערות ליווי בתוך דירות דיסקרטיות

במתחם הדירות שלי יש צוות תחזוקה משלו, וכמובן, כשרואים איך המקום די רעוע, אני מתקשר מדי פעם. כשהאסלה שלי נסתמה והתקשרתי למשרד התחזוקה והם שלחו בחור. הייתי די נסער מהאסלה, אבל כשעניתי לדלת, הבחור גרם לי להרגיש טוב יותר. הוא היה הבחור השחור הכי חם שראיתי. היו לו איומים ועיניים כחולות (הפעלה מוגדרת).

הוא נכנס ונחשף בשירותים. הצעתי לו קצת מים, אותם הוא קיבל ואנחנו עמדנו במטבח שלי זמן מה ודיברנו כמו דירות דיסקרטיות מדהימות. לאחר זמן מה, הכניס את הכוס לכיור ואמר שהוא חושב שהוא צריך לצאת לדרך. אבל, עצרתי אותו. אני לא יודע, אני בדרך כלל ממש שקט והכל, אבל לא יכולתי להתאפק, הוא היה כל כך חם! אמרתי: "רק רציתי להגיד לך שאני חושב שאתה באמת נראה טוב." הוא אמר: "אני חושב שגם אתה." אז, מכאן התקרבתי אליו קצת יותר, כי חשבתי שאנחנו חושבים אותו דבר. כשהתקרבתי אליו, הוא שם את ידו סביב המותניים ומשך אותי אליו. לבשתי חולצה מכופתרת, והוא הרים את ידו על הגב ופירד את החזייה שלי. נהייתי ממש רטוב כשהוא הוריד לי את החולצה ואז התחיל לינוק את הפטמות. לא האמנתי שזה קורה!

אז, אחרי קצת, קרעתי את מכנסיו והתחלתי לעשות לו ביד כמו שעושות נערות ליווי או ליתר דיוק נערת ליווי , מעולם לא דפקתי בחור שחור לפני כן, אבל תמיד רציתי. אמרתי לו את זה, וזה ממש הדליק אותו והוא הרים אותי, הניח אותי על השיש והרים את החצאית שלי. הוא משך את תחתוני למטה והחל לאכול אותי. זה היה מדהים. היה לו זיפים קטנים וזה היה מדהים. התחלתי להרגיש שאני הולך לגמור כשהוא משך את פלג גופי התחתון לקראת הדלפק, והתחבר לקיר. הוא התחיל לדפוק אותי, איטי בהתחלה, ואז ממש קשה, וזה בדיוק כמו שאני אוהב את זה. הוא היה חשוף, וזה גם הרגיש מדהים. הזין שלו היה עצום, וזה כאב לי קצת, אבל הייתי ממש בעניין כמו עם נערות ליווי שונות, אז הזדיינו שם, אני עם הרגליים סביב המותניים, והוא עדיין במדים. הוא שלף וירה את הבוהן על ציציי, שעליהם נראה שהוא יורד. לאחר זמן מה, הוא קיבל צפצוף לדירה אחרת ונאלץ ללכת. אני לא יכול לחכות שמשהו אחר יישבר כאן.