מאבטח לוהט

אני עובד כמאבטח בחניון ציבורי במהלך משמרות בית קברות. בדרך כלל זה די שקט אבל יש בר שנמתח למטה. הרבה אנשים מהבר הזה חונים במוסך שלנו, וכשהסורגים משחררים יש לנו לפעמים כמה בעיות. לילה אחד, הייתי ברחוב בכניסה למוסך ושמתי על הדברים כששלישיית ילדות מדהימות התנדנדה לעין בדרך למכוניתן במוסך. שניים היו מבוזבזים ואני מניח שהשלישי היה נהג ייעודי אבל כולם היו חמים, כמו נערות ליווי מטריפות שהייתי פוגש בעבר.

האחת הייתה ילדה בלונדינית נמוכה עם מאפיינים מדהימים וציצים ענקיים. היא נראתה כאילו היא מוכנה ליפול משמלתה והיא התחילה לבוא אלי ברגע שהם נכנסו לטווח השמיעה. הרגשתי את הריח של האלכוהול עליה אבל היא התחילה להתחכך בי ממש חזק כששני האחרים צפו וצחקו. ואז לחשה לי לאוזן שהיא רוצה לתת לי מציצה אז משכתי אותה לחדר מדרגות. היא צנחה על ברכיה ושלפה את הזין שלי, ליקקה ומוצצת אותו כשנשענתי לאחור על הקיר, הרגשתי כמו אצל נערות ליווי בתל אביב, בתקופה שהייתי צעיר.

לבסוף לא יכולתי לסבול יותר ומשכתי אותה על רגליה לפני שחפרתי קונדום מהארנק כמו שעשיתי עם נערות ליווי , היא צחקקה כשמשכתי את הגומי ואז הרמתי את שמלתה וטרקתי לתוכה עם כל מה שהיה לי. היא כרכה את רגליה סביבי כשמשכתי את החלק העליון של שמלתה למטה כדי שאוכל לכרסם את ציציה. הגעתי תוך דקות וכך גם היא ואז היא השאירה אותי שם מתנשמת כשעלתה את שמלתה וחזרה החוצה לפגוש את חברותיה. מעולם לא ראיתי אותה שוב, אך בכל יום שישי אני מקווה שהיא תחזור.